+38 050 908-30-25

Адреса:   Україна, 61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 38, оф.4
office@lkb.com.ua

Історія

Група Компаній ЛКБ була заснована у місті Харків, Україна, у 1997 році. Розвиток Компанії починався з поставок сировини для органорозчинних лаків і фарб.
Місія компанії ЛКБ – покращення якості життя шляхом постачання високоякісної сировини.
Здійснення цієї місії передбачає безперервний розвиток та постійний пошук нових можливостей та створення довгострокових взаємовигідних проектів з нашими шановними та надійними партнерами. Завдяки професійному та збалансованому підходу Група Компаній ЛКБ зайняла лідируючу позицію на ринку сировини для виробництва органорозчинних лакофарбових покриттів в Україні за такими базовими продуктами: алкідні смоли, розчинники, пентаеритрит, фталевий ангідрид, каніфоль, нафтополімерна смола. Створення 2005 року ТОВ «Імпресс-ЛКБ» для просування в Україні брендів компанії Rohm and Haas було новим важливим етапом нашого розвитку.
Сьогодні Група Компаній ЛКБ – це сильна команда професіоналів, один із найбільших дистриб'юторів хімічної сировини в Україні з широким асортиментом унікальних продуктів.
Незалежно від часу основні цілі Компанії незмінні: Компанія також дбає про довкілля, надає допомогу благодійним організаціям, займає активну соціальну позицію у підтримці процесу реформ в Україні, у прагненні громадян України до загальноєвропейських цінностей та стандартів. Ми відкриті для нових взаємовигідних проектів із нашими стратегічними партнерами. Хороші стосунки з нашими клієнтами, постачальниками, партнерами та друзями – найбільша цінність для нас.

Складська інфраструктура: